جستجوی پیشرفته

  • دسته بندی
  • کلمات کلیدی
 • براساس سال


 • ارائه خدمات تخصصی آزمایشگاهی

  ارائه خدمات آزمایشگاهی و آموزشی مرتبط با بتن، خاک، راه و ژئوتکنیک

  مشاوره تخصصی

  مشاوره تخصصی در زمینه شبیه سازی نرم افزاری انواع مدل های مرتبط مهندسی عمران

  فراگیری تمامی مراحل مدلسازی

  ارائه توضیحات گام به گام با هدف تسلط و یادگیری کامل مراحل شبیه سازی نرم افزاری

  پشتیبانی منظم

  گروه عمران مشاور حتی پس از اتمام خدمات آموزشی و اجرایی نیز خود را موظف به پشتیبانی منظم در زمینه موضوع ارائه شده می داند
   مشاوره تخصصی در کلیه زمینه های عمران
  تحلیل گزینه برتر سازه های سریع الاحداث مدولار

  چکیده

  با توجه به افزایش روز افزون جمعیت و نیاز به مسکن و همچنین واقع شدن ایران در یکی از پرخطر ترین نقاط دنیا از نظر وقوع بلاهای طبیعی و انسان ساز، وجود طرحی ساده برای بهره گیری از امکانات و تخصص داخلی جهت ساخت سازه های سریع الاحداث مدولار ۳ در شرایط وقوع بحران یکی از مهم ترین ملزومات برای آمادگی در برابر بحران می باشد. در این پژوهش سعی شده است تا با در نظر گیری مواردی چون سادگی، سهولت حمل، هزینه ی پایین، قابلیت ایجاد ساختار های متنوع، عدم نیاز به استفاده از تکنسین برای برپایی و قابلیت جمع آوری سازه، طرحی اجرایی را که تمام شرایط آیین نامه را رعایت کرده و در عین حال بسیار سبک سازی شده را که، نیاز فوق را مرتفع سازد ارائه کند.

  کلمات کلیدی: سریع الاحداث، مدولار، سبک سازی

  نویسندگان: فریدون خسروی (دانشیار، فنی و مهندسی، دانشگاه جامع امام حسین)، وحیدجعفری بینش (دانشجوی کارشناسی ارشد سازه، دانشکده پدافند غیرعامل، دانشگاه جامع امام حسین)

  محل و سال انتشار: چهارمین کنفرانس ملی مهندسی مکانیک، عمران و فناوری های پیشرفته مجتمع آموزشی عالی فنی و مهندسی اسفرین، (۱۳۹۷)

  نحوه استناد: خسروی، فریدون؛ جعفری بینش، وحید؛ ۱۳۹۷؛ تحلیل گزینه برتر سازه های سریع الاحداث مدولار، چهارمین کنفرانس ملی مهندسی مکانیک، عمران و فناوری های پیشرفته مجتمع آموزشی عالی فنی و مهندسی اسفرین.

  © محتوای علمی این پژوهش بر عهده صاحب اثر است؛ در صورت استفاده از دستاوردهای علمی و پژوهشی مطالعه، مشخصات محققین جهت ترویج فرهنگ احترام به حقوق مالکیت فکری ذکر شود.

  گروه مشاورین عمران با تکیه بر دانش فنی به ارائه ی خدمات آموزشی به صورت تخصصی در کلیه ی گرایش های مهندسی عمران، با هدف فراگیری کامل مهندسین در زمینه های مدلسازی عددی و خدمات آزمایشگاهی می پردازد.

  — گروه مشاورین عمران

  ۰۹۱۱۴۳۱۰۴۱۵ *** ۰۹۳۹۸۴۱۱۵۹۳


  [ لطفا برای دسترسی به متن کامل مقاله وارد یا عضو شوید ]  

  نظرات

  باما درارتباط باشید

  همچنین برای تماس با ما می توانید از راه های زیر اقدام نمایید:

  3000583334444

  bss_co@ymail.com

  09114310415 و 09398411593

  تماس با عمران مشاور


  نام شما (الزامی)

  آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

  موضوع

  پیام شما

  captcha

  پاسخ امنیتی