جستجوی پیشرفته

  • دسته بندی
  • کلمات کلیدی
 • براساس سال


 • ارائه خدمات تخصصی آزمایشگاهی

  ارائه خدمات آزمایشگاهی و آموزشی مرتبط با بتن، خاک، راه و ژئوتکنیک

  مشاوره تخصصی

  مشاوره تخصصی در زمینه شبیه سازی نرم افزاری انواع مدل های مرتبط مهندسی عمران

  فراگیری تمامی مراحل مدلسازی

  ارائه توضیحات گام به گام با هدف تسلط و یادگیری کامل مراحل شبیه سازی نرم افزاری

  پشتیبانی منظم

  گروه عمران مشاور حتی پس از اتمام خدمات آموزشی و اجرایی نیز خود را موظف به پشتیبانی منظم در زمینه موضوع ارائه شده می داند
   مشاوره تخصصی در کلیه زمینه های عمران
  اتصال فولادی برای سازه های مرکب چوب و بتن

  چکیده

  از دیرباز بررسی ها و آزمایشات زیادی توسط مهندسان و محققان برای شناخت رفتار دقیق سازه ها در برابر بارهای وارده انجام شده است. امروزه پیشرفته ای زیادی در زمینه تحلیل تیرهای چوب بتن با اتصالات مختلف به کمک روش عناصر محدود صورت گرفته است. هدف این مقاله مدلسازی و بررسی اتصال فولادی با ابعاد متفاوت و فاصله های مختلف و هندسه های متفاوت در تیرهای مرکب چوب و بتن برای درک بهتر رفتار این اتصال می باشد. در این مقاله اتصال فولادی در نرم افزار آباکوس مدلسازی شده است. با توجه به نتایج بهدست آمده در این مقاله استفاده از تیرهای مرکب چوب بتن با اتصال فولادی پیشنهاد می شود.

  کلمات کلیدی: اتصال، فولادی، چوب و بتن، تیر

  نویسندگان: نیما شجاعی گل کچی (دانشجوی کارشناسی ارشد سازه، دانشکده مهندسی عمران، واحد خمینی شهر، دانشگاه آزاد اسلامی، خمینی شهر، اصفهان، ایران)، عرفان جابرزاده (استادیار مهندسی عمران، دانشکده مهندسی عمران، واحد خمینی شهر، دانشگاه آزاد اسلامی، خمینی شهر، اصفهان، ایران)

   

  محل و سال انتشار: کنفرانس بین المللی عمران، معماری و مدیریت توسعه شهری در ایران تهران، (۱۳۹۷)

  نحوه استناد: شجاعی گل کچی، نیما؛ جابرزاده، عرفان؛ ۱۳۹۷، اتصال فولادی برای سازه های مرکب چوب و بتن، کنفرانس بین المللی عمران، معماری و مدیریت توسعه شهری در ایران تهران.

  © محتوای علمی این پژوهش بر عهده صاحب اثر است؛ در صورت استفاده از دستاوردهای علمی و پژوهشی مطالعه، مشخصات محققین جهت ترویج فرهنگ احترام به حقوق مالکیت فکری ذکر شود.

  مشاوره و آموزش تخصصی مدلسازی ” انواع اتصالات ” با استفاده از نرم افزار ABAQUS همراه با ارائه ی گام به گام کلیه مراحل شبیه سازی و صحت سنجی (اعتبار سنجی) دقیق روش اجزای محدود مورد استفاده

  گروه مشاورین عمران با تکیه بر دانش فنی به ارائه ی خدمات آموزشی به صورت تخصصی در کلیه ی گرایش های مهندسی عمران، با هدف فراگیری کامل مهندسین در زمینه های مدلسازی عددی و خدمات آزمایشگاهی می پردازد.

  — گروه مشاورین عمران

  ۰۹۱۱۴۳۱۰۴۱۵ *** ۰۹۳۹۸۴۱۱۵۹۳


  [ لطفا برای دسترسی به متن کامل مقاله وارد یا عضو شوید ]

  نظرات

  باما درارتباط باشید

  همچنین برای تماس با ما می توانید از راه های زیر اقدام نمایید:

  3000583334444

  bss_co@ymail.com

  09114310415 و 09398411593

  تماس با عمران مشاور


  نام شما (الزامی)

  آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

  موضوع

  پیام شما

  captcha

  پاسخ امنیتی