جستجوی پیشرفته

  • دسته بندی
  • کلمات کلیدی
 • براساس سال


 • ارائه خدمات تخصصی آزمایشگاهی

  ارائه خدمات آزمایشگاهی و آموزشی مرتبط با بتن، خاک، راه و ژئوتکنیک

  مشاوره تخصصی

  مشاوره تخصصی در زمینه شبیه سازی نرم افزاری انواع مدل های مرتبط مهندسی عمران

  فراگیری تمامی مراحل مدلسازی

  ارائه توضیحات گام به گام با هدف تسلط و یادگیری کامل مراحل شبیه سازی نرم افزاری

  پشتیبانی منظم

  گروه عمران مشاور حتی پس از اتمام خدمات آموزشی و اجرایی نیز خود را موظف به پشتیبانی منظم در زمینه موضوع ارائه شده می داند
   مشاوره تخصصی در کلیه زمینه های عمران
  بررسی رفتار خمشی و فشاری بتن غلتکی مسلح شده با الیاف و مقایسه آن با بتن غلتکی معمولی
  4 views   در تاریخ: ۳۰ /آبان /۱۳۹۷   توسط: moshaveranomram   دسته: 1397,آزمایشگاه,مقالات  

  چکیده

  این پژوهش به استفاده از الیاف در بتن غلتکی می پردازد. روسازی های بتنی بیشتر در بخش های یا ترافیک سنگین و برای کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری استفاده می شود. هرچند کارهای تحقیقاتی نشان می دهید که روش و فن های ساخت روسازی به روش بتن غلتکی با استفاده از مقدار عیار کم سیمان به لزوم استفاده از دانه های بازیافتی و انواع الیاف می توان به ساخت روسازی های بتنی مقرون به صرفه و سازگار با محیط زیست که ارجح تر از روسازی آسفالتی است معرفی نمود. ضمناً از ویژگی و مزایای بتن غلتکی مسلح شده با الیاف نسبت به آسفالت و بتن معمولی می توان به کاهش ضخامت معادل بتن غلتکی مسلح با الیاف مدرن نسبت به بتن غلتکی معمولی افزایش طول عمر روسازی و کاهش ترک های سطحی بتن و نیز کاهش و بهبود هزینه های تعمیر و نگهداری سالانه افزایش طاقیت و کنترل کاهش ترک ها اشاره نمود. این مقاله را به طورکلی می توان به دو بخش تقسیم نمود. بخش اول مرور کلی بر شناخت بتن غلتکی و انواع الیاف ها و بتن غلتکی مسلح شده با الیاف و در بخش دوم رفتار خمشی و فشاری نمونه های بتن غلتکی مسلح شده با الیاف و کنترل بتن بر روی روند اجرا که در آزمایشگاه مورد تجزیه وتحلیل قرار میگیرد.

  کلمات کلیدی: بتن غلتکی الیاف نتایج آزمایشگاهی روسازی بتنی رفتار خمشی و فشاری

  نویسندگان: محمد اسفندیاری (دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد مهندسی راه و ترابری، واحد نوشهر، دانشگاه آزاد اسلامی، نوشهر، ایران)، حسن دیواندری (گروه عمران، واحد نوشهر، دانشگاه آزاد اسلامی، نوشهر، ایران)

  محل و سال انتشار: کنفرانس بین المللی عمران، معماری و مدیریت توسعه شهری در ایران تهران، دانشگاه تهران، (۱۳۹۷)

  نحوه استناد: اسفندیاری، محمد؛ دیواندری، حسن؛ ۱۳۹۷، بررسی رفتار خمشی و فشاری بتن غلتکی مسلح شده با الیاف و مقایسه آن با بتن غلتکی معمولی، کنفرانس بین المللی عمران، معماری و مدیریت توسعه شهری در ایران تهران، دانشگاه تهران.

  © محتوای علمی این پژوهش بر عهده صاحب اثر است؛ در صورت استفاده از دستاوردهای علمی و پژوهشی مطالعه، مشخصات محققین جهت ترویج فرهنگ احترام به حقوق مالکیت فکری ذکر شود.

  مشاوره و آموزش تخصصی در ” تحقیقات آزمایشگاهی و پروژه های اجرایی مرتبط با مهندسی عمران (بتن، خاک، راه، هیدرولیک و …) ” با استفاده از تجهیزات مدرن آزمایشگاهی

  گروه مشاورین عمران با تکیه بر دانش فنی به ارائه ی خدمات آموزشی به صورت تخصصی در کلیه ی گرایش های مهندسی عمران، با هدف فراگیری کامل مهندسین در زمینه های مدلسازی عددی و خدمات آزمایشگاهی می پردازد.

  — گروه مشاورین عمران

  ۰۹۱۱۴۳۱۰۴۱۵ *** ۰۹۳۹۸۴۱۱۵۹۳


  [ لطفا برای دسترسی به متن کامل مقاله وارد یا عضو شوید ]

  نظرات

  باما درارتباط باشید

  همچنین برای تماس با ما می توانید از راه های زیر اقدام نمایید:

  3000583334444

  bss_co@ymail.com

  09114310415 و 09398411593

  تماس با عمران مشاور


  نام شما (الزامی)

  آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

  موضوع

  پیام شما

  captcha

  پاسخ امنیتی