جستجوی پیشرفته

  • دسته بندی
  • کلمات کلیدی
 • براساس سال


 • ارائه خدمات تخصصی آزمایشگاهی

  ارائه خدمات آزمایشگاهی و آموزشی مرتبط با بتن، خاک، راه و ژئوتکنیک

  مشاوره تخصصی

  مشاوره تخصصی در زمینه شبیه سازی نرم افزاری انواع مدل های مرتبط مهندسی عمران

  فراگیری تمامی مراحل مدلسازی

  ارائه توضیحات گام به گام با هدف تسلط و یادگیری کامل مراحل شبیه سازی نرم افزاری

  پشتیبانی منظم

  گروه عمران مشاور حتی پس از اتمام خدمات آموزشی و اجرایی نیز خود را موظف به پشتیبانی منظم در زمینه موضوع ارائه شده می داند
   مشاوره تخصصی در کلیه زمینه های عمران
  بررسی روش ساخت و ساز tilt up با دیدگاه پدافند غیر عامل
  98 views   در تاریخ: ۰۱ /اسفند /۱۳۹۶   توسط: moshaveranomram   دسته: 1396,مقالات,مهندسی سازه  

  چکیده

  در دهه های اخیر، با گسترش جمعیت و پیشرفت تکنولوژی از یک سو و وجود تهدیدات بالقوه طبیعی و انسان ساز دنیای پیرامون از سوی دیگر، صنعت ساختمان سازی دستخوش دگرگونی و تغییرات مهم و تاثیرگذاری گردیده است. در راستای این تحولات، نیاز به ساخت سریع و مطمئن، همواره احساس شده و مورد توجه قرار گرفته است. ساخت سریع نیازمند شناخت و دستیابی به دانش نوین ساخت و ساز و ساخت مطمئن نیازمند توجه به اصول پدافند غیر عامل در به کارگیری این فناوریهای به روز می باشد. یکی از سیستم های نوین ساخت و ساز با قابلیت پیش ساختگی سیستم tilt up می باشد. این روش جهت انبوه سازی و اجرای ساختمانهای بزرگ مناسب می باشد. از طرف دیگر پدافند غیر عامل مجموعه تدابیر و روشهایی است که با بکارگیری آنها در طراحی و ساخت، توان دفاعی و ایمنی مجموعه خود به خود افزایش می یابد. در این مقاله سعی شده است ضمن معرفی روش نوین ساخت و ساز tilt up، نقاط قوت و ضعف این سیستم از دیدگاه پدافند غیر عامل بررسی و ارائه گردد.

  کلمات کلیدی: method tilt up، روش نوین ساختمان سازی، پدافند غیر عامل

  نویسندگان: نجمه صادقپور (اداره کل راه و شهرسازی فارس، کارشناس فنی و اجرایی، شیراز، ایران)، محمدحسین تلاشان (اداره کل راه و شهرسازی فارس، رئیس اداره فنی و مهندسی، شیراز، ایران)، جعفر زاهدی دره شوری (اداره کل راه و شهرسازی فارس، سرپرست فنی و اجرایی، شیراز، ایران)

  محل و سال انتشار: سومین همایش ملی پدافند غیرعامل در عمران، معماری و توسعه شهری پایدار دانشگاه شیراز، (۱۳۹۶)

  نحوه استناد: صادقپور، نجمه؛ تلاشان، محمدحسین؛ زاهدی دره شوری، جعفر؛ ۱۳۹۶، بررسی روش ساخت و ساز tilt up با دیدگاه پدافند غیر عامل، سومین همایش ملی پدافند غیرعامل در عمران، معماری و توسعه شهری پایدار دانشگاه شیراز.

  © محتوای علمی این پژوهش بر عهده صاحب اثر است؛ در صورت استفاده از دستاوردهای علمی و پژوهشی مطالعه، مشخصات محققین جهت ترویج فرهنگ احترام به حقوق مالکیت فکری ذکر شود.

  گروه مشاورین عمران با تکیه بر دانش فنی به ارائه ی خدمات آموزشی به صورت تخصصی در کلیه ی گرایش های مهندسی عمران، با هدف فراگیری کامل مهندسین در زمینه های مدلسازی عددی و خدمات آزمایشگاهی می پردازد.

  — گروه مشاورین عمران

  ۰۹۱۱۴۳۱۰۴۱۵ *** ۰۹۳۹۸۴۱۱۵۹۳


  [ لطفا برای دسترسی به متن کامل مقاله وارد یا عضو شوید ]

  نظرات

  باما درارتباط باشید

  همچنین برای تماس با ما می توانید از راه های زیر اقدام نمایید:

  3000583334444

  bss_co@ymail.com

  09114310415 و 09398411593

  تماس با عمران مشاور


  نام شما (الزامی)

  آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

  موضوع

  پیام شما

  captcha

  پاسخ امنیتی