جستجوی پیشرفته

  • دسته بندی
  • کلمات کلیدی
 • براساس سال


 • ارائه خدمات تخصصی آزمایشگاهی

  ارائه خدمات آزمایشگاهی و آموزشی مرتبط با بتن، خاک، راه و ژئوتکنیک

  مشاوره تخصصی

  مشاوره تخصصی در زمینه شبیه سازی نرم افزاری انواع مدل های مرتبط مهندسی عمران

  فراگیری تمامی مراحل مدلسازی

  ارائه توضیحات گام به گام با هدف تسلط و یادگیری کامل مراحل شبیه سازی نرم افزاری

  پشتیبانی منظم

  گروه عمران مشاور حتی پس از اتمام خدمات آموزشی و اجرایی نیز خود را موظف به پشتیبانی منظم در زمینه موضوع ارائه شده می داند
   مشاوره تخصصی در کلیه زمینه های عمران
  بررسی عملکرد آسفالت اصلاح شده با افزودنی پایه گوگردی (گوگاس) (مطالعه موردی محور اردکان-نایین)
  102 views   در تاریخ: ۲۶ /دی /۱۳۹۶   توسط: moshaveranomram   دسته: 1396,مقالات,مهندسی حمل و نقل  

  چکیده

  در این تحقیق با برنامه ریزی میدانی جهت نمونه گیری از قشرهای مختلف آسفالتی به بررسی نوع و نحوه بروز خرابی ها در محور تهران بندرعباس (حدفاصل اردکان – نایین) به طول ۴کیلومترکه ۲کیلومتر از برداشت های انجام شده آسفالت معمولی و ۲کیلومتر آسفالت اصلاح شده با افزودنی پایه گوگردی می باشد اقدام شد. در این پژوهش به ارزیابی و بررسی عملکردی و رفتاری وضعیت کیفی رویه آسفالتی اصلاح شده با گوگاس، پس از گذشت بیش از سه سال از بهره برداری در مقایسه با مقاطع دیگر محور (آسفالت گرم معمولی) پرداخته شده است. قابل ذکر است با استفاده از ارزیابی های این محور و بررسی و مقایسه گزینه های مطرح در طرح و اجرای روکش به گونه ای که در آسفالت معمولی عملکرد بهتری نسبت به آسفالت اصلاح شده با افزودنی گوگاس مشاهده گردید. باتوجه به آزمایشات انجام شده آسفالت حاوی افزودنی گوگاس باعث افزایش مقاومت فشاری مخلوط آسفالتی در حالت خشک و اشباع می شود. ولی بصورت قابل ملاحظه ای مقاومت کششی آسفالت را کاهش می دهد. همچنین اثر تخریبی (کاهش مقاومت کششی) آب بر آسفالت حاوی گوگاس بیشتر از آسفالت معمولی است.

  کلمات کلیدی: گوگاس، آزمایش مارشال، آزمایش حساسیت رطوبتی، ارزیابی میدانی

  نویسندگان: حامد رضائی (کارشناسی مهندسی عمران راهسازی، کارشناس مرکز مدیریت راه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای)، حامد معتمدی (دانشجوی دکترای مدیریت ساخت، استاد دانشگاه و معاونت فنی، ایمنی و بهره برداری اداره کل راهداری و حمل و نقل استان یزد، ایران)، حمد ورشوی (دانشجوی کارشناسی مهندسی عمران اجرایی، دانشگاه فنی استان یزد)

  محل و سال انتشار: کنفرانس بین المللی مهندسی عمران، معماری و طراحی شهری، دانشگاه کاسم باندیت، بانکوک، تایلند، (۱۳۹۶)

  نحوه استناد: رضائی، حامد؛ معتمدی، حامد؛ ورشوی، حمد؛ ۱۳۹۶، بررسی عملکرد آسفالت اصلاح شده با افزودنی پایه گوگردی (گوگاس) (مطالعه موردی محور اردکان-نایین)، کنفرانس بین المللی مهندسی عمران، معماری و طراحی شهری، دانشگاه کاسم باندیت، بانکوک، تایلند.

  © محتوای علمی این پژوهش بر عهده صاحب اثر است؛ در صورت استفاده از دستاوردهای علمی و پژوهشی مطالعه، مشخصات محققین جهت ترویج فرهنگ احترام به حقوق مالکیت فکری ذکر شود.

  مشاوره و آموزش تخصصی در ” تحقیقات آزمایشگاهی و پروژه های اجرایی مرتبط با مهندسی عمران (بتن، خاک، راه، هیدرولیک و …) ” با استفاده از تجهیزات مدرن آزمایشگاهی

  گروه مشاورین عمران با تکیه بر دانش فنی به ارائه ی خدمات آموزشی به صورت تخصصی در کلیه ی گرایش های مهندسی عمران، با هدف فراگیری کامل مهندسین در زمینه های مدلسازی عددی و خدمات آزمایشگاهی می پردازد.

  — گروه مشاورین عمران

  ۰۹۱۱۴۳۱۰۴۱۵ *** ۰۹۳۹۸۴۱۱۵۹۳


  [ لطفا برای دسترسی به متن کامل مقاله وارد یا عضو شوید ]

  نظرات

  باما درارتباط باشید

  همچنین برای تماس با ما می توانید از راه های زیر اقدام نمایید:

  3000583334444

  bss_co@ymail.com

  09114310415 و 09398411593

  تماس با عمران مشاور


  نام شما (الزامی)

  آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

  موضوع

  پیام شما

  captcha

  پاسخ امنیتی