جستجوی پیشرفته

  • دسته بندی
  • کلمات کلیدی
 • براساس سال


 • ارائه خدمات تخصصی آزمایشگاهی

  ارائه خدمات آزمایشگاهی و آموزشی مرتبط با بتن، خاک، راه و ژئوتکنیک

  مشاوره تخصصی

  مشاوره تخصصی در زمینه شبیه سازی نرم افزاری انواع مدل های مرتبط مهندسی عمران

  فراگیری تمامی مراحل مدلسازی

  ارائه توضیحات گام به گام با هدف تسلط و یادگیری کامل مراحل شبیه سازی نرم افزاری

  پشتیبانی منظم

  گروه عمران مشاور حتی پس از اتمام خدمات آموزشی و اجرایی نیز خود را موظف به پشتیبانی منظم در زمینه موضوع ارائه شده می داند
   مشاوره تخصصی در کلیه زمینه های عمران
  بررسی تاثیر سرعت عملیات اجرائی سدهای خاکی هموژن اصلاح شده بر رفتار سد با توجه خاص به عملکرد نوع زهکش (مطالعه موردی سد کبودوال)
  83 views   در تاریخ: ۰۳ /دی /۱۳۹۶   توسط: moshaveranomram   دسته: 1394,مقالات,مهندسی ژئوتکنیک  

  چکیده

  در احداث سدهای خاکی، فضاهای خالی موجود در لایه ی خاکریزی شده، به علت سربار ناشی از اجرای لایه های بعدی، بتدریج کم می شوند و در مرحله ای، با از بین رفتن فضاهای خالی، خاک به حالت اشباع می رسد. اگر سرعت اجرای لایه های خاک، خیلی زیاد شود، امکان افزایش قابل ملاحظه فشار آب منفذی و کاهش شدید تنش موثر وجود خواهد داشت. این تحقیق نشان می دهد که با افزایش سرعت احداث سد، ضریب اطمینان در پایان ساخت، کاهش می یابد و نرخ این کاهش با افزایش شیب، کم می شود. در سدهای با شیب کمتر، با افزایش سرعت خاکریزی از روند نزولی ضریب اطمینان، کاسته می شود.

  کلمات کلیدی: سد خاکی، کبودوال، بررسی رفتاری، زهکش، نرم افزار Plaxis

  نویسندگان: حامد انگاشته (دانشجوی کارشناسی ارشد عمران سازه های هیدرولیکی دانشگاه ارومیه)، محمد مناف پور (استادیار گروه مهندسی عمران- دانشکده فنی دانشگاه ارومیه)

  محل و سال انتشار: سومین کنفرانس بین المللی پژوهشهای کاربردی در مهندسی عمران، معماری و مدیریت شهری، تهران، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، (۱۳۹۴)

  نحوه استناد: انگاشته، حامد؛ مناف پور، محمد؛ ۱۳۹۴، بررسی تاثیر سرعت عملیات اجرائی سدهای خاکی هموژن اصلاح شده بر رفتار سد با توجه خاص به عملکرد نوع زهکش (مطالعه موردی سد کبودوال)، سومین کنفرانس بین المللی پژوهشهای کاربردی در مهندسی عمران، معماری و مدیریت شهری، تهران، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی.

  © محتوای علمی این پژوهش بر عهده صاحب اثر است؛ در صورت استفاده از دستاوردهای علمی و پژوهشی مطالعه، مشخصات محققین جهت ترویج فرهنگ احترام به حقوق مالکیت فکری ذکر شود.

  مشاوره و آموزش تخصصی مدلسازی ” انواع سدها ” با استفاده از نرم افزار ABAQUS همراه با ارائه ی گام به گام کلیه مراحل شبیه سازی و صحت سنجی (اعتبار سنجی) دقیق روش اجزای محدود مورد استفاده

  گروه مشاورین عمران با تکیه بر دانش فنی به ارائه ی خدمات آموزشی به صورت تخصصی در کلیه ی گرایش های مهندسی عمران، با هدف فراگیری کامل مهندسین در زمینه های مدلسازی عددی و خدمات آزمایشگاهی می پردازد.

  — گروه مشاورین عمران

  ۰۹۱۱۴۳۱۰۴۱۵ *** ۰۹۳۹۸۴۱۱۵۹۳


  [ لطفا برای دسترسی به متن کامل مقاله وارد یا عضو شوید ]

  نظرات

  باما درارتباط باشید

  همچنین برای تماس با ما می توانید از راه های زیر اقدام نمایید:

  3000583334444

  bss_co@ymail.com

  09114310415 و 09398411593

  تماس با عمران مشاور


  نام شما (الزامی)

  آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

  موضوع

  پیام شما

  captcha

  پاسخ امنیتی