جستجوی پیشرفته

  • دسته بندی
  • کلمات کلیدی
 • براساس سال


 • ارائه خدمات تخصصی آزمایشگاهی

  ارائه خدمات آزمایشگاهی و آموزشی مرتبط با بتن، خاک، راه و ژئوتکنیک

  مشاوره تخصصی

  مشاوره تخصصی در زمینه شبیه سازی نرم افزاری انواع مدل های مرتبط مهندسی عمران

  فراگیری تمامی مراحل مدلسازی

  ارائه توضیحات گام به گام با هدف تسلط و یادگیری کامل مراحل شبیه سازی نرم افزاری

  پشتیبانی منظم

  گروه عمران مشاور حتی پس از اتمام خدمات آموزشی و اجرایی نیز خود را موظف به پشتیبانی منظم در زمینه موضوع ارائه شده می داند
   مشاوره تخصصی در کلیه زمینه های عمران
  بررسی کمانش مخازن فولادی استوانه ای ذخیره سیال

  چکیده

  مخازن از سازه های بسیار مهم، به خوص در شبکه های آبرسانی، سایت های هسته ای، تجهیزات پالایشگاهی و پتروشیمی می باشند. به دلیل پیچیدگی اثرات زمین لرزه و تاثیر پارامترهای متعدد زلزله در آسیب پذیری مخازن نگهدارنده مایعات، سیستم مخازن نیازمند مطالعه و تحلیل های دقیق تر می باشند. بسیاری از محققان رفتار لرزه ای مخازن نگهدارنده مایعات را مورد مطالعه و بررسی قرار داده اند. در این تحقیق به بررسی کمانش مخازن ذخیره سیال با نسبت های H/D=0.4، H/D=0.63 وH/D=0.95 پرداخته شده است. مدلسازی سه بعدی مخزن و سیال در نرم افزار آباکوس، با در نظر گرفتن دهد که بروز کمانش تحت زلزله دارای پالس که سبب تحریک مودهای اسلاشینگ می شود در مخازن بلند و متوسط در قسمت بالایی مخزن اتفاق افتاده است.

  کلمات کلیدیکمانش، مخازن ذخیره سیال، روش المان محدود، اندرکنش مخزن سیال

  نویسندگان: رضا تاری نژاد (دانشیار دانشکده مهندسی عمران دانشگاه تبریز)، عزیزه حسین جانی (دانشجوی کارشناسی ارشد سازه های هیدرولیکی دانشگاه تبریز)

  محل و سال انتشار: کنفرانس بین المللی تحقیقات در علوم و مهندسی، استانبول، ترکیه، (۱۳۹۵)

  نحوه استناد: رضا تاری نژاد، حسین جانی، عزیزه؛ ۱۳۹۵، بررسی کمانش مخازن فولادی استوانه ای ذخیره سیال، کنفرانس بین المللی تحقیقات در علوم و مهندسی، استانبول، ترکیه.

  © محتوای علمی این پژوهش بر عهده صاحب اثر است؛ در صورت استفاده از دستاوردهای علمی و پژوهشی مطالعه، مشخصات محققین جهت ترویج فرهنگ احترام به حقوق مالکیت فکری ذکر شود.

   

  مشاوره و آموزش تخصصی مدلسازی ” انواع مخازن بتنی و فولادی ” با استفاده از نرم افزار ABAQUS همراه با ارائه ی گام به گام کلیه مراحل شبیه سازی و صحت سنجی (اعتبار سنجی) دقیق روش اجزای محدود مورد استفاده

  گروه مشاورین عمران با تکیه بر دانش فنی به ارائه ی خدمات آموزشی به صورت تخصصی در کلیه ی گرایش های مهندسی عمران، با هدف فراگیری کامل مهندسین در زمینه های مدلسازی عددی و خدمات آزمایشگاهی می پردازد.

  — گروه مشاورین عمران

  ۰۹۱۱۴۳۱۰۴۱۵   ***   ۰۹۳۹۸۴۱۱۵۹۳


  [ لطفا برای دسترسی به متن کامل مقاله وارد یا عضو شوید ]

  نظرات

  باما درارتباط باشید

  همچنین برای تماس با ما می توانید از راه های زیر اقدام نمایید:

  3000583334444

  bss_co@ymail.com

  09114310415 و 09398411593

  تماس با عمران مشاور


  نام شما (الزامی)

  آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

  موضوع

  پیام شما

  captcha

  پاسخ امنیتی