جستجوی پیشرفته

  • دسته بندی
  • کلمات کلیدی
 • براساس سال


 • ارائه خدمات تخصصی آزمایشگاهی

  ارائه خدمات آزمایشگاهی و آموزشی مرتبط با بتن، خاک، راه و ژئوتکنیک

  مشاوره تخصصی

  مشاوره تخصصی در زمینه شبیه سازی نرم افزاری انواع مدل های مرتبط مهندسی عمران

  فراگیری تمامی مراحل مدلسازی

  ارائه توضیحات گام به گام با هدف تسلط و یادگیری کامل مراحل شبیه سازی نرم افزاری

  پشتیبانی منظم

  گروه عمران مشاور حتی پس از اتمام خدمات آموزشی و اجرایی نیز خود را موظف به پشتیبانی منظم در زمینه موضوع ارائه شده می داند
   مشاوره تخصصی در کلیه زمینه های عمران
  بررسی عوامل محیطی در پروژه های عمرانی کارخانه گل و گهر
  2 views   در تاریخ: ۲۳ /اسفند /۱۳۹۷   توسط: moshaveranomram   دسته: 1397,مقالات,مهندسی سازه  

  چکیده

  امروزه در کشور ما پروژه های ساختمانی و عمرانی بسیاری در دست اجرا است که اعتبارشان میلیاردها ریال است. نیروهای انسانی زیادی نیز در این پروژه ها مشغول فعالیت اند. بدیهی است این نیروهای انسانی شاغل در پروژه ها با خطرات زیادی مواجه هستند. با توجه به محیطی که پروژه در آن در دست اجراست برای نیروی انسانی پیرامون و شهروندان نیز خطراتی به همراه دارد. بیشتر این خطرها به دلیل کمتوجهی یا ساده انگاری یا دانش کم ایمنی و پیشگیری است که موجب حادثه می شود. حجم زیاد خطرات که موجب آسیب پذیری به نیروی انسانی و تلفات جانی و مادی می شود و بهتبع آن خسارات مادی و معنوی حاصله از مهمترین ضروریاتی است که توسعه دانش پیشگیری را اجتناب ناپذیر میکند. در این تحقیق روش تحقیق عملی است که به روش میدانی انجام شد و گردآوری داده ها در زمینه مبانی نظری و ادبیات تحقیق، از منابع کتابخانهای و توزیع پرسشنامه بین جامعه آماری ۱۷۰ نفر از متخصصین، پیمانکاران و ناظرین گلگهر سیرجان سال ۱۳۹۶ انجام پذیرفته است. پرسش نامه مذکور که در غالب طیف پنج گزینه ای لیکرت می باشد بعد از جمع آوری و با استفاده از آزمون تی (t) یک جمله ای با نرم افزار SPSS فرضیه های تحقیق مورد بررسی قرار میگیرد. که میزان پایایی کلی آن از طریق آزمون آلفای کرونباخ با ضریب ۰٫۷۲۲ مورد تائید قرارگرفته است. نتایج این تحقیق نشان میدهد که با برخورداری از یک برنامه ریزی اصولی و اختصاص بودجه ای مشخص میتوان در اتلاف زمان ناشی از عدم رعایت موارد ایمنی و همچنین صرف هزینه ای گزاف جلوگیری نمود و با استفاده از آموزش و بکار گرفتن نیروی انسانی آشنا با موارد ایمنی میتوان به مقدار قابل توجه ی از بروز خسارات و حوادث جلوگیری کرد.

  کلمات کلیدی: مدیریت عوامل محیطی، پروژه های عمرانی، مدیریت کارگاه، گل گهر سیرجان

  نویسندگان: حمیدرضا نورمحمدزاده (دانشجوی کارشناسی ارشد گرایش مدیرت ساخت، گروه مهندسی عمران، دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان، ایران)، رامین منصوری (عضو هیئت علمی، گروه مهندسی عمران، دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان، ایران)

  محل و سال انتشار: کنفرانس بین المللی عمران، معماری و مدیریت توسعه شهری در ایران تهران، (۱۳۹۷)

  نحوه استناد: نورمحمدزاده، حمیدرضا؛ منصوری، رامین؛ ۱۳۹۷، بررسی عوامل محیطی در پروژه های عمرانی کارخانه گل و گهر، کنفرانس بین المللی عمران، معماری و مدیریت توسعه شهری در ایران تهران.

  © محتوای علمی این پژوهش بر عهده صاحب اثر است؛ در صورت استفاده از دستاوردهای علمی و پژوهشی مطالعه، مشخصات محققین جهت ترویج فرهنگ احترام به حقوق مالکیت فکری ذکر شود.

  گروه مشاورین عمران با تکیه بر دانش فنی به ارائه ی خدمات آموزشی به صورت تخصصی در کلیه ی گرایش های مهندسی عمران، با هدف فراگیری کامل مهندسین در زمینه های مدلسازی عددی و خدمات آزمایشگاهی می پردازد.

  — گروه مشاورین عمران

  ۰۹۱۱۴۳۱۰۴۱۵ *** ۰۹۳۹۸۴۱۱۵۹۳


  [ لطفا برای دسترسی به متن کامل مقاله وارد یا عضو شوید ]

  نظرات

  باما درارتباط باشید

  همچنین برای تماس با ما می توانید از راه های زیر اقدام نمایید:

  3000583334444

  bss_co@ymail.com

  09114310415 و 09398411593

  تماس با عمران مشاور


  نام شما (الزامی)

  آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

  موضوع

  پیام شما

  captcha

  پاسخ امنیتی