جستجوی پیشرفته

  • دسته بندی
  • کلمات کلیدی
 • براساس سال


 • ارائه خدمات تخصصی آزمایشگاهی

  ارائه خدمات آزمایشگاهی و آموزشی مرتبط با بتن، خاک، راه و ژئوتکنیک

  مشاوره تخصصی

  مشاوره تخصصی در زمینه شبیه سازی نرم افزاری انواع مدل های مرتبط مهندسی عمران

  فراگیری تمامی مراحل مدلسازی

  ارائه توضیحات گام به گام با هدف تسلط و یادگیری کامل مراحل شبیه سازی نرم افزاری

  پشتیبانی منظم

  گروه عمران مشاور حتی پس از اتمام خدمات آموزشی و اجرایی نیز خود را موظف به پشتیبانی منظم در زمینه موضوع ارائه شده می داند
   مشاوره تخصصی در کلیه زمینه های عمران
  بررسی تاثیرفوق روان کننده ها براحیاء جریان اسلامپ بتن خودتراکم
  3 views   در تاریخ: ۲۰ /اسفند /۱۳۹۷   توسط: moshaveranomram   دسته: 1397,مقالات,مهندسی سازه  

  چکیده

  بتن خود تراکم بتنی است که تحت تاثیر وزن خود جریان یافته، درون قالب حرکت می کند از لابلای میلگرد ها عبور کرده و قالب را پر می کند در عین حال که مقاومت مطلوبی دربرابر جداشدگی دانه ها و آب انداختگی ازخود نشان می دهد. بی آنکه برای تراکم نیاز به ویبره کردن داشته باشد. دربتن خود تراکم خصوصیات بتن سخت شده بستگی زیادی به خصوصیات بتن تازه دارد. با توجه به اینکه لزجت و چسبندگی به عنوان پارامترهای مهم در بتن خود تراکم مطرح هستند در این تحقیق با مروری بر انجام آزمایشات و تحقیقات صورت گرفته بر روی نقش فوق روان کننده ها دراحیاء جریان اسلامپ و افزایش یا کاهش خصوصیات مکانیکی و رئولوژیکی بتن خود تراکم بررسی گردید ،نتایج نشان می دهد که با مدیریت مصرف فوق روان کننده ها به عنوان جزء جدایی ناپذیر بتن خودتراکم میتوان به میزان قابل قبولی به کارپذیری بتن خود تراکم تازه و بهبود خصوصیات مکانیکی بتن خود تراکم سخت شده دست یافت.

  کلمات کلیدی: بتن خود تراکم، فوق روان کننده، احیاء جریان اسلامپ

  نویسندگان: مختارآذرنیوشان (دانشجوی دکتری عمران سازه، دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان، لارستان، ایران)، اکبرقنبری (هیات علمی، گروه مهندسی عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان، لارستان، ایران)

  محل و سال انتشار: کنفرانس بین المللی عمران، معماری و مدیریت توسعه شهری در ایران تهران، (۱۳۹۷)

  نحوه استناد: آذرنیوشان، مختار؛ قنبری، اکبر؛ ۱۳۹۷، بررسی تاثیرفوق روان کننده ها براحیاء جریان اسلامپ بتن خودتراکم، کنفرانس بین المللی عمران، معماری و مدیریت توسعه شهری در ایران تهران.

  © محتوای علمی این پژوهش بر عهده صاحب اثر است؛ در صورت استفاده از دستاوردهای علمی و پژوهشی مطالعه، مشخصات محققین جهت ترویج فرهنگ احترام به حقوق مالکیت فکری ذکر شود.

  مشاوره و آموزش تخصصی در ” تحقیقات آزمایشگاهی و پروژه های اجرایی مرتبط با مهندسی عمران (بتن، خاک، راه، هیدرولیک و …) ” با استفاده از تجهیزات مدرن آزمایشگاهی

  گروه مشاورین عمران با تکیه بر دانش فنی به ارائه ی خدمات آموزشی به صورت تخصصی در کلیه ی گرایش های مهندسی عمران، با هدف فراگیری کامل مهندسین در زمینه های مدلسازی عددی و خدمات آزمایشگاهی می پردازد.

  — گروه مشاورین عمران

  ۰۹۱۱۴۳۱۰۴۱۵ *** ۰۹۳۹۸۴۱۱۵۹۳


  [ لطفا برای دسترسی به متن کامل مقاله وارد یا عضو شوید ]

  نظرات

  باما درارتباط باشید

  همچنین برای تماس با ما می توانید از راه های زیر اقدام نمایید:

  3000583334444

  bss_co@ymail.com

  09114310415 و 09398411593

  تماس با عمران مشاور


  نام شما (الزامی)

  آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

  موضوع

  پیام شما

  captcha

  پاسخ امنیتی